Avroliqada pley-offun bütün cütlükləri

Avroliqada pley-offun bütün cütlükləri
18:05 5 Avqust 2019
120 İdman
Ölkə mətbuatı
A- A+

UEFA Avropa Liqasında pley-off mərhələsinin püşkü atılıb.

Milli.Az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, qrup mərhələsi uğrunda aşağıdakı cütlüklər mübarizə aparacaq.

 Avropa Liqası pley-off mərhələsi 

"Makkabi" (Tel-Aviv, İsrail) - "Suduva" (Litva) / "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Ferençvaros" (Macarıstan)

"Srvnea Zvezda (Serbiya) - "Kopenhagen" (Danimarka) / "Riqa" (Litva)"- HJK (Finlandiya)

CFR  (Ruminiya)- "Seltik" (Şotlandiya) / "Şerif" (Moldova) - AİK (İsveç)

"Ararat" (Ermənistan) - "Saburtalo" (Gürcüstan) / "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Kalyu" (Estoniya)

"Ludoqorets" (Bolqarıstan) - TNS (Uels) / "Maribor" (Sloveniya) / "Rosenborq" (Norveç)

"Sutyeska" (Monteneqro)- "Linfield" ( Şimali İrlandiya) / APOEL (Kipr) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

"Slovan" (Bratislava, Slovakiya) - "Dundalk" (İrlandiya) / PAOK  (Yunanıstan)- "Ayaks" (Hollandiya)

"Astana" (Qazaxıstan) - "Valetta" (Malta) / "Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina) - BATE (Belarus)

"Torino" (İtaliya) - "Şaxtyor" (Belarus) / Pünik (Ermənistan) - "Vulverhempton" (İngiltərə) 

"Universitatya" (Krayova, Ruminiya) - AEK (Yunanistan) / "Sparta" (Praqa, Çexiya) - "Trabzonspor" (Türkiyə)

"Legiya" (Polşa) -"Atromitos" (Yunanıstan) / "Midtland" (Danimarka) - "Rencers" (Şotlandiya)

"Feyenoord" (Hollandiya) - "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) / "Norköppinq" (İsveç) - "Hapoel Bir-Şiva" (İsrail) 

FCSB (Ruminiya) - "Mlada Boleslav" (Çexiya) / "Ventspils" (Latviya) - "Vitoriya" (Portuqaliya)

AEK (Larnaka, Kipr) - "Gent" (Belçika) /  "Riyeka" (Xorvatiya) - "Aberdin"  (Şotlandiya)

"Haqesund" (Norveç) - PSV (Hollandiya) / "Vien" (Avstriya) - " Apollon" (Kipr)

"Lutsern" (İsveçrə) - "Espanyol" (İspaniya) /  "ÇSKA" (Sofiya, Bolqarıstan) - "Zorya" (Luqansk, Ukryana) 

"Partizan" (Serbiya) - "Malatyaspor" (Türkiyə) / "Molde" (Norveç) - "Aris" (Yunanıstan)

"Brondbü" (Danimarka) - "Braqa" (Portuqaliya) / "Thun" (İsveçrə) - "Spartak" (Moskva, Rusiya)

"Malmö" (İsveç) - "Jrinski" (Bosniya və Herseqovina) / "Neftçi" (Azərbaycan) - " Bney Yehuda" (İsrail)

"Lokomotiv" (Plovdiv, Bolqarıstan) - "Strasburq" (Fransa) / "Vadus" (Lixtenşteyn) - "Ayntraxt" (Frankfurt, Almaniya)

"Mariupol" (Ukrayna) -" Az Alkmar" (Hollandiya) / "Antverp" (Belçika) - "Viktoriya" (Plzen, Çexiya)

Qeyd edək ki, Avropa Liqasında pley-off mərhələsinin oyunları avqustun 22-də və 29-da keçiriləcək.

Milli.Az


Xəbərin orijinal ünvanı: https://news.milli.az/sport/776053.html

Şahid olduğunuz hadisələrin video və ya fotosunu çəkərək bizə göndərin:
0552252950 (Whatsapp)
Загрузка...

RƏYLƏR

BU KATEQORİYADAN DİGƏR XƏBƏRLƏR